Google partner

Marcin Wójcik

Art Director/UI Designer


Włada działem graficznym. Postrach dla wszystkich, którzy nie trzymają odstępów i proporcji. Piłka nożna i motocykle to jego drugi raj.

Arkadiusz Drohomirecki

Członek Zarządu


Jeden z dwóch twórców Artneo.  Dzięki swojemu skrupulatnemu podejściu do prowadzenia biznesu i opanowaniu w podejmowaniu decyzji daje poczucie bezpieczeństwa całemu #ArtneoTeam

Wojciech Suchowiecki

Członek Zarządu


Jeden z dwóch Wodzów naszego plemienia. Zaprogramowany na ostre tempo i realizacje celów. Człowiek od zawracania chmur o stalowych kopytach. W drodze do klienta kręci kilometry w zwariowanym tempie. Jeżeli mieszkasz na wyspie, bez problemu do Ciebie dopłynie… o ile dystans nie jest dłuższy niż 4 kilometry.

Michał Stawicki

Development Team Leader


Mistrz kodowania o stalowym spojrzeniu. Lubi koncertowe życie, czarne ubrania i cięte riposty. W wolnych chwilach lubi podłączać kable do światełek i głośników chociaż nie jest elektrykiem

Artur Lisowski

Informatyk


Kiedy nie jest zajęty obsługą serwerów wsiada w swoje białe Punto i ratuje świat IT.

Tomasz Kilijański

Development Manager


Mózg Działu Programistów o ponadprzeciętnych zdolnościach organizacyjnych. Mało mówi, dużo robi.

Patryk Drozdowski

Graphic DTP / Web Designer


Spokój i opanowanie na poziomie mistrzowskim ale... Cicha woda poligrafie rwie. Włada linijką na poziomie master, a ze swoim rowerem widział już wszystkie warunki pogodowe.
 

Kamil Szunejko

Graphic Designer


Mózg od produkcji nadruków na tekstyliach ale jest tak uzdolniony, że kazaliśmy mu robić wszystko. Kiedy szuka inspiracji układa kostkę Rubika.

Michał Nowakowski

Programista


Dział backendu to labirynt niepewności dla pozostałych działów. Michał mało mówi z pewnością dlatego, że programowanie go pochłania...albo dlatego, że pracuje w Artneo ze swoją Parnetrka... :D

Michał Węgrzycki

Programista


Lubi odciąć się od świata za pomocą dużych słuchawek.

Magdalena Miller

Programistka


Cały #ArtneoTeam zastanawia się nad sekretem Magdy - kobieta, a tak mało mówi? ;) Tak zwana cisza przed burzą w której powstają tysiące linijek kodu !

Ania Walaugo

Marketing Specialist


Z każdej sytuacji wychodzi z uśmiechem, który rozwiązuje wszystkie problemy. Z całego ArtneoTeam spędza najwięcej czasu na portalach społecznościowych.

Mariusz Maleszka

Front-end Developer


Zapytacie pewnie co ma Mariusz? Niestety sami musicie odpowiedzieć sobie na to pytanie  :)