Google partner

Marcin Wójcik

Art Director/UI Designer


Włada działem graficznym. Postrach dla wszystkich, którzy nie trzymają odstępów i proporcji. Piłka nożna i motocykle to jego drugi raj.

Arkadiusz Drohomirecki

Członek Zarządu


Jeden z dwóch twórców Artneo.  Dzięki swojemu skrupulatnemu podejściu do prowadzenia biznesu i opanowaniu w podejmowaniu decyzji daje poczucie bezpieczeństwa całemu #ArtneoTeam

Wojciech Suchowiecki

Członek Zarządu


Jeden z dwóch Wodzów naszego plemienia. Zaprogramowany na ostre tempo i realizacje celów. Człowiek od zawracania chmur o stalowych kopytach. W drodze do klienta kręci kilometry w zwariowanym tempie. Jeżeli mieszkasz na wyspie, bez problemu do Ciebie dopłynie… o ile dystans nie jest dłuższy niż 4 kilometry.

Michał Stawicki

Development Team Leader


Mistrz kodowania o stalowym spojrzeniu. Lubi koncertowe życie, czarne ubrania i cięte riposty. W wolnych chwilach lubi podłączać kable do światełek i głośników chociaż nie jest elektrykiem

Magdalena Miller

Programistka


Cały #ArtneoTeam zastanawia się nad sekretem Magdy - kobieta, a tak mało mówi? ;) Tak zwana cisza przed burzą w której powstają tysiące linijek kodu !

Michał Nowakowski

Programista


Michał chciał sam umieścić swój opis... ale mu nie pozwoliliśmy. Lider rozwiązywania złożonych zagadnień przy dużych projektach - małe stronki go nie interesowały. Ciężko byłoby wymienić języki programowania, w których miał okazję pracować... to wymienimy jeden z niewielu, w których jeszcze nie używał - Velato.

Maja Wielechowska

Junior Graphic Designer


Photoshop, Illustrator - to programy,  w których spędza najwięcej czasu. Bez problemu poradzi sobie z najróżniejszymi pomysłami klientów. Kiedy nie jest zajęta, przyjmuje szybkie zlecenia na Social Mediach.

Patryk Drozdowski

Graphic DTP / Web Designer


Spokój i opanowanie na poziomie mistrzowskim ale... Cicha woda poligrafie rwie. Włada linijką na poziomie master, a ze swoim rowerem widział już wszystkie warunki pogodowe.
 

Kamil Szunejko

Graphic Designer


Mózg od produkcji nadruków na tekstyliach ale jest tak uzdolniony, że kazaliśmy mu robić wszystko. Kiedy szuka inspiracji układa kostkę Rubika.

Ania Walaugo

Marketing Specialist


Z każdej sytuacji wychodzi z uśmiechem, który rozwiązuje wszystkie problemy. Z całego ArtneoTeam spędza najwięcej czasu na portalach społecznościowych.

Mariusz Maleszka

Front-end Developer


Zapytacie pewnie co ma Mariusz? Niestety sami musicie odpowiedzieć sobie na to pytanie  :)

Joanna Mozolewska

Project Quality Manager


Strażniczka naszych realizacji. Mimo napotykanych trudności, zawsze emanuje życzliwością i opanowaniem. Dzięki niej każdy projekt jest dopilnowany i dostarczony na czas. 

Michał Węgrzycki

Programista


Lubi odciąć się od świata za pomocą dużych słuchawek.

Artur Lisowski

Informatyk


Kiedy nie jest zajęty obsługą serwerów wsiada w swoje białe Clio i ratuje świat IT.

Monika Michalska

Junior Marketing Manager


Prawdziwy socialowy ninja, dzięki niej nasze posty są trochę mniej cringe. W swoich działaniach kieruje się kreatywnością i twórczością. Jeśli macie problem, Monia rozwiąże go metodą Design Thinking. :)