Graphic Designer

Zakres obowiązków:

  •     projektowanie graficzne do stron www i aplikacji mobilnych,
  •     projektowanie na potrzeby poligrafii
  •     bezustanny rozwój i doskonalenie
  •     praca przy projektach dedykowanych indywidualnym potrzebom biznesowym,
  •     stała współpraca z zespołem frontendowców i programistów

Poszukiwane kompetencje:

  •     ciekawe portfolio (strony WWW, logotypy, poligrafia)
  •     bardzo dobra znajomości Adobe Photoshop,
  •     dobra znajomość Adobe Illustrator,
  •     dobra znajomości Figma, Adobe XD
  •     chęć samodoskonalenia i ciągłego podejmowania nowych wyzwań,
  •     wysoka komunikatywności,
  •     umiejętność pracy w grupie

Mile widziane:

  •     znajomość Adobe Animate
  •     znajomość podstaw HTML
  •     znajomość Wordpress

Co oferujemy?

  •     interesującą pracę przy różnorodnych projektach
  •     współpracę z największymi firmami w Polsce
  •     stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
  •     pracę w zgranym, dynamicznym zespole
  •     dogodny dojazd, brak problemów z parkowaniem
  •     dofinansowanie do pakietu sportowego

W CV prosimy o dołączenie oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)"

Wordpress Developer

•    Tworzenie oraz rozbudowa stron opartych na WordPress
•    Bieżące aktualizowanie, zabezpieczenie i optymalizacja istniejących projektów

Wymagania:
•    Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
•    Bardzo dobra znajomość WordPress, na poziomie pozwalającym samodzielne tworzenie reprezentatywnych stron WWW
•    Znajomość PHP oraz MySQL na poziomie pozwalającym swobodne dostosowywanie funkcjonalności oraz wyglądu wyżej wymienionych silników
•    Dobra znajomość JavaScript, HTML5 i CSS3
•    Umiejętność korzystania z GIT lub SVN
•    Umiejętność wykorzystania w praktyce zasad RWD
•    Znajomość języka angielskiego umożliwiająca rozumienie dokumentacji technicznych
•    Praktyczna znajomość PrestaShop lub innych silników sklepowych
•    Znajomość zagadnień usability, SEO, UX, WCAG
•    Znajomość zasad optymalizacji i zabezpieczania WordPress
•    Doświadczenie w metodyce pracy SCRUM/AGILE

•    Pracę w zgranym, dynamicznym zespole
•    Atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do osiąganych wyników
•    Dogodny dojazd, brak problemów z parkowaniem, możliwość pracy zdalnej
•    Dofinansowanie do pakietu sportowego

Specjalista ds. Digital Marketingu

•    Prowadzenie kampanii e-marketingowych głównie Google Ads, FB Ads
•    Opracowanie strategii działań promocyjnych
•    Optymalizacja procesów marketingowych
•    Tworzenie raportów i analiz
•    Kontakt z Klientem

•    Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
•    Wiedza praktyczna z zakresu online marketingu Google Ads FB Ads
•    Certyfikaty potwierdzające zdobytą wiedzę
•    Znajomość narzędzi e-marketingowych
•    Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
•    Wysokie zdolności interpersonalne
•    Samodzielność
•    Systematyczność

•    Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
•    pracę w zgranym, dynamicznym zespole
•    dogodny dojazd, brak problemów z parkowaniem, możliwość pracy zdalnej
•    dofinansowanie do pakietu sportowego