Zakres obowiązków:
•    Tworzenie i modyfikacja aplikacji, systemów dedykowanych, sklepów oraz stron internetowych
•    Bieżące aktualizowanie, zabezpieczenie i optymalizacja istniejących stron i aplikacji
•    Rozwijanie autorskich rozwiązań Firmy

Wymagania:
•    Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
•    Bardzo dobra znajomość PHP 5/7, oraz zasad programowania obiektowego
•    Dobra znajomość relacyjnych baz danych oraz składni języka SQL (MySQL)
•    Dobra znajomość JavaScript, HTML5 i CSS3
•    Umiejętność korzystania z GIT lub SVN
•    Doświadczenie w pracy z wybranym Framework oraz CMS
•    Znajomość wzorca MVC oraz umiejętność dostosowania się do wyznaczonych standardów tworzenia kodu
•    Umiejętność pracy w zespole, według przydzielonych zadań lub sprintów i dobra organizacja pracy
•    Znajomość języka angielskiego umożliwiająca rozumienie dokumentacji technicznych

Mile widziane:
•    Znajomość systemów Unix/Linux
•    Znajomość tematów optymalizacji, bezpieczeństwa i skalowania aplikacji webowych
•    Doświadczenie w metodyce pracy SCRUM/AGILE
•    Doświadczenie w testach aplikacji

Co oferujemy?
•    Pracę w zgranym, dynamicznym zespole
•    Atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do osiąganych wyników
•    Dogodny dojazd, brak problemów z parkowaniem, możliwość pracy zdalnej
•    Dofinansowanie do pakietu sportowego

W CV prosimy o dołączenie oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)"